מתי?

ביום ראשון, ה-29 בדצמבר 2019

בשעה: 17:30

הוסף ללוח שנה 2019-12-29 16:30:00 2019-12-29 17:30:00 Asia/Jerusalem אלומיני במוזיאון למידע מלא: https://hagilboa.org.il/events/429/ אולם המופעים האזורי בית ציזלינג

איפה?

אולם המופעים האזורי בית ציזלינג


לרגל חג החנוכה מופע קסום ואינטראקטיבי לכל המשפחה 

יוצר ומנהל אמנותי: אילן עזריאל , כתיבה ובימוי: עידו קגן,  בימוי תנועה: קים גורדון, עיצוב תאורה: איתמר חורי  , עיצוב תפאורה: דליה פן משחק: אלן סוסלוביץ' רקדנים:  לירן צ'רנוב, נטע הייניק, מיכל רוטמן, עמית קוזניצקי, מאי רזניקוב. 

ביצירה הייחודית והחדשה חוברים החומר, המוזיקה והרקדנים לחוויה בימתית מלאת קסם המשלבת תנועה, תיאטרון ויזואלי מוסיקה והומור. כל אלה סוחפים את הקהל לחוויה מסקרנת ורב חושית.
המופע מספר את סיפורו של אוצר במוזיאון, המקדיש את זמנו לצחצוח וסידור יצירות האלומיניום אך מעולם לא יצר דבר בעצמו. לקראת תערוכה חדשה, מחליט האוצר ליצור את יצירתו הראשונה, אך אבוי, ההשראה לא מגיעה. באישון לילה, במוזיאון השקט, מתחילים חומרי הגלם ויצירות האלומיניום להתעורר וסוחפים את הגיבור והקהל להרפתקה אינטראקטיבית ומלאת דמיון. צינורות ואביזרים מאלומיניום קמים לתחיה ומואנשים באמצעות מחול ומוסיקה. חפצים דוממים הופכים לדמויות מסתוריות ומשעשעות, מרחיבות דמיון וסוחפות. ההרפתקה הלילית תוליד אצל האוצר את הגילוי כי גם בתוכו קיימת יצירתיות. 

מהביקורות:

"אלומיני הוא מופע מלא קסםמשעשעמשלהב ומקורימומלץ!"  (גל"צ) 

עלות כרטיס לקהל הרחב  60 ₪  

(שימו לב הטבה מיוחדת לכל רוכש מנוי לאחת מתוכניות המנויים: 50% הנחה )