מתי?

ביום רביעי, ה-26 ביוני 2019

בשעה: 20:30

הוסף ללוח שנה 2019-06-26 20:30:00 2019-06-26 21:30:00 Asia/Jerusalem השקר למידע מלא: https://hagilboa.org.il/events/60/ בית ציזלינג עין חרוד

איפה?

בית ציזלינג עין חרוד


קומדיה מאת פלוריאן זלר , תרגום מצרפתית: דורי פרנס, בימוי : ליאור אשכנזי . משתתפים : ליליאן ברטו, אבי קושניר,  חי מאור, עדי גילת 

אליס מפצירה בפול, בעלה, לבטל את ביקורם של זוג חבריהם הטובים, מישל ולורנס, כי היא חושדת ש‏מישל בוגד בלורנס. ובכך נפתחת מסכת מרתקת ומשעשעת של הסתבכויות, שעתידה לשנות את חייהם של ארבעתם.

כל ניסיון לספר בצורה מסודרת את עלילת המחזה המבריק הזה, מסתכן בגילוי הסוף המפתיע. אפשר לומר כך: זה שכל אמת יכולה להיות שקר זה ברור, אבל זה שכל שקר הוא למעשה אמת... את זה מלמד אותנו פלוריאן זלר, במחזהו החדש - קומדיה רומנטית עתירה בתפניות ובהפתעות, במהפכים ובמהפכות. מחזה חדש של גאון הקומדיה הצרפתית, שמחזותיו: האמת, האבא ושעה של שקט, מוצגים בתיאטרון בית ליסין בהצלחה גדולה.

משך ההצגה כשעה וחצי ללא הפסקה

מהביקורת: "ארבעת השחקנים עושים עבודה מצוינת בהדרכתו של הבמאי ליאור אשכנזי,... אבי קושניר וליליאן ברטו מצוינים.... התוצאה הסופית היא עוד קומדיה מבריקה מהסוג שזלר יודע לנפק : בידור אינטלליגנטי,עשוי היטב..." (הצגה, ידיעות אחרונות, שי בר יעקב ינואר  2018)

"ליאור אשכנזי הצליח ללהטט עם השחקנים המוכשרים שכאילו תפורים לתפקידים והתוצאה היא קומדיה קולחת ומותחת… אבי קושניר במשחק קומי ומרגש כאחדליליאן ברטו נפלאהחי מאור נהדרעדיגילת משובחת)" ניוז 1)

"קומדיה על נושא רציניהמזכירה לנו שבחיים לא הכל שחור ולבן , גם לא בנושא הנחשב ערכיועדיין זה מצחיק!"  (אתר על מה ולמה)

הצגה זו זמינה גם במנוי

מנוי מבוגרים מורחב

 כרטיסי מנוי: 7

מיני מנוי מבוגרים

 כרטיסי מנוי: 5

השקר