דלג לתוכן העמוד

ספר טלפונים

לשכת ראש המועצה

ענת מור
מנכ"ל המועצה
רונית סבג
מזכירת לשכה
אייל פייגנבאום
מבקר פנים - מועצה
שי אלט
דובר מועצה אזורית הגלבוע
ברוך אולשק
מנהל אתר המועצה ומדיות חברתיות
רונן בגים
מנהל מערכות מידע ורישום
ערן יעקב
עוזר ראש המועצה

מנכ"ל המועצה

חגית בנימין
מנהלת מחלקת הגביה
טל שמיר
מנהל האגף המוניציפלי
שי אלט
דובר מועצה אזורית הגלבוע
גלית בר גיל
מנהלת מחלקת תרבות
ברוך אולשק
מנהל אתר המועצה ומדיות חברתיות
אתי מזרחי
מנהלת התכנית הלאומית 360
רונן בגים
מנהל מערכות מידע ורישום
שרון שכטמן
מנהלת מוקד המועצה

משאבי אנוש

נטלי מועלם
שכר
ימית דנינו
רכזת כוח אדם אגף חינוך
חגית לוין
רכזת הדרכה

לשכת סגן ראש המועצה תייסיר קאסם

אסיל חמאד
מזכירת סגן אש המועצה

פרט וקהילה

אסיל חמאד
מזכירת סגן ראש המועצה
תייסיר קאסם
סגן וממלא מקום ראש המועצה

פיתוח ותשתיות

אורי שומרוני
מ"מ וסגן ראש המועצה
חביבה גידו
מזכירה

מינהל פיתוח

גזברות

לימור אברהם
מזכירת מחלקת הגזברות וגזבר המועצה
איברהים נאשף
מנהל חשבונות ראשי
מזל ביטון
אחראית פרויקטים
אורנה פרץ
הנהח"ש ותשלום ספקים
מירב נחמן
הנהח"ש והתאמות בנקים
מירב קיסוס
התאמות בנקים ואחרות
אלונה סדן שאול
מנהלת יח' רכש ולוגיסטיקה
דוריה אלגריסי
מזכירת מנהל הגזברות

מליאת מועצה

עובד נור
ראש מועצה אזורית הגלבוע

מינהל החינוך

איילת רחמיאן
מנהלת אגף החינוך
דנה סמה - ממן
מזכירת מנהלת אגף חינוך
הדר פסנד-כהן
מזכירת גיל הרך
גליה בזק הילגר
מנהלת תחום בתי ספר
סוהאד ג'רושי
רכזת תכנית ניצנים
מיה בריל
קצינת ביקור סדיר- מגזר יהודי
פדוא זועבי
קבס"ית מגזר ערבי
רותם הרוניאן
רכזת חנ"מ
נועם זנאתי
חשב מינהל חינוך
דקלה בן משה
מנהלת היחידה לקידום נוער

היחידה לקידום נוער

דיקלה בן משה
מנהלת היחידה לקידום נוער

בתי ספר יסודי

יסודי נאעורה

נאעורה 18950 עבד אל סלם
יסודי טייבה

ת.ד 3 טייבה בעמק 19118
יסודי -נר הגלבוע

גן נר ד.נ גלבוע 19351
יסודי עמק חרוד

ת"ד 211 גלבוע18120
יסודי יד לחמישה

מושב דבורה 19206
יסודי אלי מרחב

קיבוץ בית השיטה
יסודי חב"ד

מושב אביטל 19365
יסודי טמרה

טמרה בעמק 19328
יסודי מוקיבלה

מוקיבלה 19351
יסודי סנדלה

סנדלה 19353

בתי ספר על יסודי

אורט אחווה גלבוע

נאעורה 18950
הרב תחומי עמל עמק חרוד

ת.ד 211 גלבוע 18120
עמלני עמק יפה

מרכז אומן תענך 19265
קידום נוער

קבוצת גבע
ויצו ניר העמק

ת.ד 2165 עפולה
חט"ב מוקיבלה

מוקיבלה 19354

מחלקת הנדסה

קובי צורי
מהנדס המועצה
אוריאנה אליהו
מזכירת מחלקת הנדסה

ועדה מקומית

עמי בן חמו
מנהל תפעול ועדה מקומית
אביב בארי
מתכנן המועצה
אורלי יעקב
מזכירת מהנדס המועצה
נרי בן ארי
מידענית
אורלי שטיינר
בודקת תב"ע
מוראד זועבי
בודק תכניות

יחידת רכש ולוגיסטיקה

אלונה סדן שאול
מנהלת יח' רכש ולוגיסטיקה

מינהל השירות לתושב

חביבה גידו
מזכירת אגף שפ"ע
חביבה גידו
מזכירת אגף השירותים המוניציפליים

אחזקה

אריק ביטון
מנהל מחלקת אחזקה
למא זועבי
מזכירת מחלקת האחזקה

מרכזים קהילתיים

איתי קורין
מ"מ מנהל המתנ"ס ומנהל מחלקת ספורט ר תחומי
ענבל טייב
מזכירת מרכזים קהילתיים
נימר ארשיד
חשב
סמדר אופיר
חשבת שכר והנהלת חשבונות
גלי שלמה
הנהלת חשבונות
דליה בניזרי
מנהלת פעוטונים
בתיה סאלימן
מזכירת פעוטונים
ילנה זינשטיין
מנהלת אולפן למחול
רונלי זהבי
מנהלת אולפן למחול שלוחת גן נר
לירן וינקור
מנהל מחלקת הכדורסל
זכי הרוניאן
מנהל מחלקת הכדורגל
נתי כהן
מנהל אולמות ספורט
מאיה יעקב
מנהלת תכל'ס מרכז צעירים ויו"ר ועדת קבלה
רז לוי
רכזת חיילים משוחררים
רוחמה לבקוביץ
מנהלת מחלקת הנוער
אור פישר
רכז בני המושבים

תרבות וארועים

רינת יוסף
מזכירת מחלקת תרבות
סטאס גברילוב
מנהל בית המוסיקה

שירותים חברתיים

סמדר אורג
מנהלת אגף שירותים חברתיים
מיכל זמיר
מזכירה
לאה מועלם יוסף
עובדת זכאות
הילה גרדי
עו"ס מרחבית גבע, גוש אומן רכזת תחום צרכים מיוחדים
חן בלויסה
עו"ס מרחבית בישובים גוש חבר, רם און וקיבוץ בית השיטה
איילת שריב לוי
עו"ס מרחבית בישובים גוש יעל, חפציבה ובקיבוץ תל יוסף
מאיה לרון
עו"ס מרחבית בישובים כפר יחזקאל, גדעונה ומתכללת תחום אזרחים ותיק
ענבר דגן
עו"ס מרחבית בישובים גן נר, רמת צבי, מגן שאול ובקיבוץ בית אלפא
הגר מנקיטה
ראש צוות ועו"ס מרחבית בקיבוץ עין חרוד איחוד, מאוחד ויזרעאל
נוגה לנדאו
עו"ס מרחבית בישוב מולדת, תכנית יתד ומעגל בנות
עביר זועבי
עו"ס מרחבית בכפר סנדלה
תחריר זועבי
עו"ס מרחבית בכפר מוקבלה
נרג'ס אטרש
עו"ס מרחבית בכפרים טמרה וטיבה ויו"ר הוועדה לתכנון טיפול
אכראם עומרי
עו"ס מרחבית בכפר נעורה ואחראית מועדוני ותיקים בכפרים
מריה אטרש
עו"ס סדרי דין, רכזת משפחתונים, עו"ס מקדמת מרחב תעסוקתי ויו"ר וועדת פעוטות בסיכון
פואד אבו אלהיג'א
עו"ס קהילתי ורכז בית חם במוקביילה.
נועה רב
עו"ס סדרי דין ורכזת המרכז לאלימות במשפחה
תמר הלפרין סדור
ראש צוות ועו"ס לסדרי דין
ענבר רייך צבר
עו"ס קהילתי ורכזת צח"י
יערית גינזברג
עו"ס מנהלת נתיבים להורות
נבילה שנארה
עו"ס מנהלת מרכז עוצמה
שרון כהן
רכזת תחום התנדבות
נירית בניהו
עו"ס מנהלת מרכז גישור
מירי ניצן
עו"ס לחוק הנוער ,מרכזת מועדונית שיקומית באומן ועו"ס מרחבית בנורית
ליבי יוסף
מנהלת בטחון קהילתי

גבייה

חגית בנימין
מנהלת מחלקת הגביה
סנדרה נאבסו
מזכירת מחלקה
חגית מלכה
פקידת שומה
לובנא זועבי
קופאית
נור זועבי
פקיד גבייה- גובה
נעמה שניר
פקידת אכיפה
כרמית דסה
פקידת גבייה- גובה
פזית שלמה
פקידת גבייה- גובה

תחבורה

טל שמיר
מנהל האגף המוניציפלי
אפרת מלכה
אחראית מלווים בחינוך המיוחד ומזכירת מחלקה
זאהי זידאת
קצין בטיחות תעבורה

שרותים וטרינרים

ד"ר שי רודריג
וטרינר המועצה
שרונה דואייב
מזכירת מחלקה
ישי מלכה
מפקח וטרינרי
שגב בוסקילה
אחראי כלביה

בטחון

גיא איצקוביץ
קב"ט מועצה אזורית הגלבוע
יובל אסייג
סגן קב"ט מועצה אזורית הגלבוע וקב"ט מוסדות חינוך
בלה רויטבורג
מזכירה
רס"ל חנה ישראלי
שוטר קהילתי
לירן חבשושה
מפקד מתמיד תענך

רבש"צים

דני מילר
רבש"צ רם און
בן שמואל
רבש"צ מגן שאול
יניב בן שימול
רבש"צ גן נר

מש"קים ביטחוניים-מג"ב

אבי סוברנו
מש"ק ביטחוני ברק
אלעד פרץ
מש"ק ביטחוני: אומן, גדיש ומלאה

מש"קי אשכול-מג"ב

בני דורי
מש"ק אשכול-מג"ב: גוש יעל, גוש חבר ורם-און
אלעד פרץ
מש"ק אשכול-מג"ב - אומן, גדיש, מלאה
אלי אלקלעי
מש"ק אשכול-מג"ב: תחום שיפוט תחנת בית שאן
תמיר לוי
מש"ק אשכול: נורית, גן נר, מגן שאול , מוקיבלה, סנדלה, קיבוץ יזרעאל
ברנט אברמוביץ'
מש"ק אשכול: רמת צבי, טייבה, מולדת, טמרה,נעורה עמק חרוד
נדב רבין
מש"ק אשכול-מג"ב: רמת צבי, טייבה, מולדת, טמרה,נעורה

רב"שים מתנדבים

ליעד רוזנבלט
רב"ש מתנדב- נורית
אהוד כהן
רב"ש מתנדב- יזרעאל
מייקל פריז-שדה
רב"ש מתנדב - חפציבה
רן לוסטיג
רב"ש מתנדב - גבע
גולן שבח
רב"ש מתנדב- גדעונה
אורן אופק
רב"ש מתנדב- עין חרוד מאוחד
משה נשיא
רב"ש מתנדב-עין חרוד איחוד
איתי סיפלוביץ
רב"ש מתנדב - מולדת
צפריר דרורי
רב" ש מתנדב - כפר יחזקאל
רונן רווח
רב"ש מתנדב - תל יוסף
רז שלו
רב"ש מתנדב-רמת צבי
דפנה פרח
רב"ש מתנדב- בית השיטה
אור אלקוני
רב"ש מתנדב- בית אלפא

יחידה סביבתית ופיקוח

שרונה דואייב
מזכירה ומנהלת משרד
דוד ביטון
פקח סביבתי
כרמל וייסמן בק
רכזת רישוי עסקים

שירותי דת

רבנים

הרב שמעון ביטון שליט"א
רב מושב מליאה
הרב בראזני זכאי שליט"א
שוחט- מושב מיטב
הרב חרזי ישראל שליט"א
שוחט- מושב רמת צבי, גדעונה כפר יחזקאל
הרב אבשלום קיל שליט"א
רב יישוב גן-נר
הרב שאול אהרון שליט"א
רב מושב פרזון
הרב גורי זכריה שליט"א
רב מושב אביטל
הרב פרץ משה שליט"א
רב מושב גדיש
הרב ביטון דוד שליט"א
רב מושב אדירים, מוהל מוסמך מטעם הרבנות הראשית רשיון ממשרד הבריאות

בלניות

ענבל משה
בלנית מושב מיטב
מרים יעקוב
בלנית פרזון
שמחה ברזני
בלנית גן נר
תמר אסור
בלנית מושב מלאה
יפה סגרון
בלנית מגן שאול
רחל מרחום
בלנית ישוב גדעונה
הגב' גורי
בלנית מושב אביטל
דליה עמר
בלנית מושב אדירים
מירב פרץ
בלנית מושב גדיש

ת'כלס מרכז צעירים בגלבוע

מאיה יעקב
מנהלת מרכז צעירים בגלבוע- תכל'ס

תאגיד קולחי הגלבוע

אחלאם עתאמנה
תכנון פיקוח והנדסה
אבי ימין
מנהל תפעול ואחזקה
צביקה בראזני
צוות אחזקה 1- ביוב
אלי ביטון
צוות אחזקה 2- מים
הרצל מיכאל
צוות אחזקה- 3 הדברה וניקוז
דודו ביטון
מפעיל מחפרון
יצחק ביטון
אחראי מחסן

החברה הכלכלית הגלבוע

שניר פרידמן
מנכ"ל החברה בכלכלית
מירב אילוז
מזכירת מנכ"ל
הדיל עוואד
מנהלת תחום מעקב ובקרה
מיכל פרידמן
הנהלת חשבונות ושכר, רכזת לווי משתכנים בהרחבות
עאמר ג'אבר
מפקח בינוי
חאלד ג'אבר
מפקח אזור תעשייה חבר
אסתרקה ראובן
מזכירת מנהלת אזוה"ת

דורות בגלבוע

מרים ורד
מנהלת "דורות בגלבוע”
חסיה שבתאי
מזכירה + אחראית חוגים
עטרה דור סיני
רכזת מתנדבים
תקוה ניר
אם בית
רותי צוקר
מנהלת מרכז יום
יאיר אלחי
אב בית

פיקוח ורישוי עסקים

ליטל יהושע
מנהלת מחלקת פיקוח ורישוי עסקים
ליאת אסרף
מזכירת רישוי עסקים ופיקוח